Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Trenerzy

Poznaj naszych trenerów

Światowej sławy pisarz i nauczyciel świadomego życia z wieloletnim doświadczeniem w  inspirowaniu ludzi do poszerzania swej świadomości i realizowania swego pełnego potencjału. Jego głównym przesłaniem jest inspirowanie do wewnętrznego przebudzenia poprzez bycie obecnym w sobie, z tym co się dzieje w nas i na zewnątrz nas. Gdy odkrywamy moment teraźniejszy nie tylko jako teorię, ale gdy naprawdę doświadczamy bycia Tu i Teraz  prowadzi nas to bezpośrednio do miłości, radości i wolności.

Colin jest żyjącym dowodem, że żadna trauma z przeszłości ani trudności życiowe nie są w stanie powstrzymać nas od osiągnięcia poczucia szczęścia i sukcesu, gdy zaczynamy łączyć się z naszą prawdziwą naturą.

Jego największe inspiracje pochodzą z medytacji, Kabały, jogi, Leonarda Orra i pracy Guridżijewa. Jego bestsellerowa książka ‘Rebirthing Made Easy’ z 1985 roku, stała się klasyką w tej dziedzinie. Od 1990 roku podróżuje po świecie, wciąż się ucząc i dzieląc się swoimi odkryciami z innymi.

Jego przesłanie jest proste, praktyczne, współodczuwające i głęboko transformujące.Jego główną zasadą jest bycie obecnym, samoobserwacja i branie odpowiedzialności za samego siebie. Żaden nauczyciel nie moze tego za nas zrobić poza naszym wewnętrznym nauczycielem. Colin jest przyjacielem, który pomaga w odkryciu tego nauczyciela.

Książki Colina jakie ukazały się w języku polskim (wyd. Medium) to m.in: „Wewnętrzne Przebudzenie", „Podróż w Głąb Siebie", „Niezwykła Moc Świadomego Oddychania", „Twoje Prawo do Bogactwa". Oraz najnowsza „Tajemnica Dwunastu Kamieni”.


Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team