Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl

Unlimited Group Polska - Warsztaty Smakuj Życie - Europejski Festiwal Smaku

Unlimited Group Polska - Warsztaty Smakuj Życie

Europejski Festiwal Smaku

 

Już od sześciu lat wrzesień w Lublinie kojarzy się z Europejskim Festiwalem Smaku. To olbrzymie wydarzenie interdyscyplinarne zawierające pokazy kulinarne, degustacje, festiwal piwa, wina, kawy, koncerty, wystawy, spektakle teatralne oraz warsztaty i wykłady. 

Unlimited Group Polska - Warsztaty Smakuj Życie

Drugi rok z rzędu współorganizator Unlimited Group Polska i Unlimited Centrum Szkoleń zaprasza w dniach 5-7 września na cykl Warsztaty Smakuj Życie, w tym roku poświęcone zagadnieniu Kultury bez Przemocy. Idea warsztatów wynika z obserwowanego współcześnie upadku tradycyjnych systemów wartości, próbami zastąpienia go konsumpcyjną filozofią i stylem życia. Doprowadza to do wielu problemów psychologicznych, objawów permanentnego zmęczenia i stresów, chorób, rozwoju nałogów, agresji i przemocy. Zajęcia wzbudzą refleksję nad naszymi podstawami i naszymi wyborami nie tylko dotyczącymi odżywiania, ale też dbania o swoje zdrowie, relaks, uzdrawianie relacji międzyludzkich, w tym rodzinnych, kreatywność, podejmowanie inicjatyw prospołecznych, nawiązanie bliskiego kontaktu z Naturą oraz  biznesu z „ludzką twarzą”. Wszystko to kierunku pozytywnych zmian w naszym życiu i otoczeniu.

 

Zajęcia są otwarte i bezpłatne !

To jedno z najbardziej różnorodnych tematycznie wydarzeń szkoleniowych w Polsce! Porusza aż sześciu różnych aspektów życia, zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Przybędzie ponad 100 najlepszych trenerów, psychologów, lekarzy z różnych zakątków Polski i świata ! Spotkania odbywać się będą w centrum Lublina: w regionach  Starego Miasta oraz Browaru Perła.

 

Co Cię czeka?

Moduł BIZNES - Zwiększ swoje zyski adresowany jest głównie do przedsiębiorców i uwzględnia zagadnienia z  prawa i ochrony produktów regionalnych,  Visiual i Personal marketingu, motywacji, kompetencji menadżerskich, inwestycji i multiplikacji zysków. Szkolenia będą prowadzone w oparciu o formułę Evidence Based. Znany psycholog biznesu, autor dwóch książek roku - dr Paweł Fortuna, poprowadzi wraz z Łukaszem Bożyckim,  uznanym fotografem przyrody, nowatorski warsztat Animal Rationale.

 

Moduł MEDYCYNA INTEGRALNA - zadbaj o swoje zdrowie zawiera wykłady i spotkania z zakresu faktów i mitów zdrowia. Będziemy mówić m.in. o medycynie chińskiej, ziołach, oczyszczaniu, dietoterapii, klimakterium czy hirudoterapii. Prowadzącymi będą m.in. wykładowcy Akademii Medycznej: prof. n. med. Teresa Kulik, prof. dr hab. n. farm. Kazimierz Głowniak oraz lekarze medycyny: dr Tomasz Nocuń, dr Grzegorz Hetman, dr  Joanna Patrzyłas. Ideę Kuchni 5 Przemian przekaże autorka wielu wyśmienitych książek - Bożena Żak - Cyran.

 

Zajęcia z cyklu MENTALISTA – Siła Twojego umysłu prowadzone będą przez psychologów, terapeutów, coachów. Poruszymy tematy spełnienia marzeń, zdrowych relacji w rodzinie, terapii Simontonowskiej, cywilatozy, technik MindFulness. Ioannis Koulanis z Grecji poprowadzi warsztat z komunikacji bez przemocy. Ze Zbyszkiem Miłuńskim - znanym filozofem i dyplomowanym terapeutą, doświadczymy procesu grupowego.

 

Dzięki modułowi PERMAKULTURA - Ty w zgodzie z naturą dowiesz się jak żyć bliżej natury - również w mieście. Będzie o naturalnych kosmetykach, nawozach, technologiach czerpania energii słonecznej, tradycyjnym tynkowaniu, sadzeniu na balkonie, ekologii dla dzieci. Jednym z prelegantów będzie Jadwiga Łopata – laureatka ekologicznego Nobla i założycielka Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi.

 

Warsztaty z cyklu SLOWLIFE – Twój czas, Twoje życie przeznaczone są dla tych, którzy lubią wzbogacać swoje życie o nietypowe aktywności i kolekcjonują ciekawe doznania. Doświadczymy upcyklingu, wyplatania słomy, malarstwa intuicyjnego, fotografii chwili oraz etycznej mody. Dla dzieci kącik sensoryczny i warsztaty z dźwiękami ptaków.

 

Moduł RUCH – Energia w Twoim ciele skierowany jest do osób chcących aktywnie pożegnać lato. W programie m.in.: warsztaty taneczne - Hoop, Zumba, Salsa, intuicyujny; warsztaty relaksacyjne: Tai Chi, praca z oddechem, warsztaty wege-gotowania; spotkania w kręgu kobiet i mężczyzn; dyskusje o erotyce i związkach. Ceniony coach Devo-Minas Simengolu z Grecji poprowadzi spotkanie o  przełamywaniu poczucia izolacji.

Więcej:

Unlimited Centrum Szkoleń - Warsztaty Smakuj Życie - Europejski Festiwal Smaku w Lublinie

Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team