Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl

Czy Twój pierwszy kontakt z pracodawcą będzie pozytywny?

Jako osoba posiadająca doświadczenie w branży rekrutacyjnej martwi mnie fakt, że tak wiele osób nie liczy się z tym, co wysyłają pracodawcy.

Wiele przychodzących CV i LM po prostu odstraszają swoim wyglądem, są nieczytelne i zawierają liczne błędy. A przecież Twoje CV to Twoja wizytówka.

 

>>> Pobierz gotowy Wzór CV

To, czy Twój pierwszy kontakt z pracodawcą będzie pozytywny, czy też negatywny, zależy właśnie od Twojego CV. Nawet więcej. Od Twojego CV zależy czy w ogóle będziesz miał możliwość spotkania się z pracodawcą. 

 

>>> Zamów CV Indywidualne

Zwracam szczególną uwagę na ten problem osobom, które chcą znaleźć pracę lub ja zmienić. Często się zdarza, że osoby z bogatym doświadczeniem utrudniają zadanie i wybór rekruterom poprzez liczne, często zbędne informacje w swoim CV na kilka stron.Dobrze przygotowane CV jest tym bardziej istotne w czasach kryzysu, kiedy na jedno stanowisko pracy przypada od kilkunastu do kilkudziesięciu osób.

 

>>> Umów się na konsultacje z doradcą zawodowym

Istnieje wiele firm, które świadczą usługi z zakresu pisania profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych. Warto z nich skorzystać choć ceny usług potrafią być różne. Jest to jednak inwestycja, która może się opłacić i zaowocować znalezieniem pożądanej pracy. autor: Karolina Cala 

 

Pobierz gotowy Wzór CV sporządzony przez specjalistów Unlimited CK

Zamów CV Indywidualne z Unlimited Centrum Kariery 

Skorzystaj z konsultacji z naszym doradcą zawodowym z Unlimited Centrum Kariery

Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team