Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Szkolenia
Rozwojowe

Szkolenia i kursy rozwojowe mają na celu Twój indywidualny, osobisty rozwój. Pomagają zrozumieć siebie i otaczającą rzeczywistość, motywują efektywnego do działania.

Warsztaty Wyzwolenie Wewnętrznego Dziecka


Szkolenie na żywo

Zbieramy grupę Miasto: Lublin

Trener: Colin P. Sisson

O szkoleniu: Colin P. Sisson o warsztatach: Ktoś już kiedyś powiedział, że nie będziemy szczęśliwi dopóki nie staniemy się jak dzieci...Warsztaty, Kurs, szkolenie w Lublinie...
Polecamy
Inwestycja:
540 zł
440
Opis szkolenia

"Człowiek - mówi Colin - jest jak książę lub księżniczka - ukochane dziecko króla, które nie zna drogi do domu i żebrze na ulicy. Sisson wzywa więc do przebudzenia, do obserwowania samego siebie. Jeżeli jesteś gotów podjąć wyzwanie, jakim jest świadome życie, jeżeli podejrzewasz, że śpisz snem psychicznym i dojrzewasz do przebudzenia - to jego seminaria są właśnie dla ciebie. Uważam Colina za jednego z ważniejszych przewodników i nauczycieli na tej planecie, człowieka o wielkim otwartym sercu, wspaniałym poczuciu humoru i błyskotliwym intelekcie. Zachęcam do osobistego z nim spotkania w czasie jego corocznych wizyt w Polsce." z przedmowy Ewy Foley do książki "Wewnętrzne Przebudzenie”

 w Warsztatach Wyzwolenia Wewnętrznego Dziecka

Nie chodzi o zdziecinnienie, bycie bezradnym, niedojrzałym czy naiwnym, ale o byciu jak dziecko - otwartym, entuzjastycznym, radosnym i wolnym.

W trakcie dorastania uraciliśmy tę naturalną zdolność do doświadczania spontaniczności i radości bez powodu... Stłumiliśmy wdzięczność, entuzjazm i pasję życia. Zagubiliśmy ciekawość i pragnienie. A bez tych jakości, jako twórcy naszego życia, żyjemy tylko namiastką siebie.

Korzyści

Integracja wszystkich części nas – szczególnie tych wypartych - jest drogą do spełnionego życia. Ten dwudniowy warsztat Wyzwolinie Wewnętrznego Dziecka w Lublinie ma na celu nawiązanie kontaktu i stanie się świadomym wewnętrznego dziecka, o którym wielu z nas zapomniało i stłumiło.

 Nosimy w swoim wnętrzu przestraszone dziecko, które wciąż jeszcze cierpi, nie czuje się bezpiecznie i wierzy, że nie jest wystarczająco dobre. Od czasu do czasu - gdy jakaś sytuacja w życiu przypomni nam przeszłość - nasze zranione dziecko aktywuje się, a my zaskakujemy wtedy siebie i innych dziecinnym reakcjami. By nie czuć bólu tłumimy je, ale robiąc to tłumimy także nasze pełen wolności dziecko. Dlatego czujemy tak mało radości i spełnienia w życiu, albo nie czujemy go wcale.

 Jednakże radosne i swobodne dziecko, pełne ciekawości, entuzjazmu i podekscytowane życiem jest nadal w nas - to nasza prawdziwa natura.  Jedną z najprostszych dróg do jego uwolnienia jest droga świadomości i obecności. 

Program szkolenia

Na warsztacie poznasz podstawy Integrującej Obecności oraz otrzymasz proste a zarazem potężne narzędzia transformacji swego życia ku pełnej mocy dorosłości, której bezcennym zasobem jest wyzwolone wewnętrzne dziecko.

Nauczysz się jak nawiązywać kontakt ze swym wewnętrznym dzieckiem i jak komunikować się z nim, dzięki czemu staniesz się także bardzej dostępna/y i kochający/a dla własnych dzieci, dowiesz się jak używać praktyki obecności do bycia ze swoim wewnętrznym dzieckiem i jak włączać je w swoje dorosłe życie, odkryjesz jego magiczne zdolności.

 Warsztat Wyzwolenie Wewnętrznego dziecka trwa dwa dni w godz: 9:30 – 18:00 (z przerwą na lunch)

CENA: 
440 zł dla osób, które wpłacą zaliczkę 100zł do 14 dni przed szkoleniem
540 zł dla osób, które wpłacą zaliczkę 100zł po 14 dni przed szkoleniem
Liczba miejsc ograniczona. Miejsce rezerwuje wpłacona zaliczka.

Warsztat tłumaczony jest na język polski przez Magdalenę Janicką.

Dokładne miejsce

siedziba Unlimited Group Polska oraz Unlimited Centrum Szkoleń

szkolenia Lublin ul. Lubartowska 36, lokal 9b, 2 piętro

Zdjęcia miejsca
Mapka google
W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 533 993 337
Jestem świadomy, że tylko wpłata na numer konta podany w mailu po dokonaniu rezerwacji daje mi gwarancję uczestnictwa.
*Wystawiamy także faktury VAT


Bądź z Nami w kontakcie
zapisz się na newsletter
Akceptuję regulamin
Nasze serwisy
Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2024 by Unlimited. Design & developement CreActive Team