Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl

Co zwiększa Twoje szanse na znalezienie wymarzonej pracy?

Przygotowanie profesjonalnego CV to pierwszy krok do znalezienia lepszej pracy. Doświadczonemu rekruterowi wystarczy tylko kilka sekund, by przeskanować wzrokiem dokumenty aplikacyjne i upewnić się, czy warto poświęcić im więcej czasu.

CV musi wywołać pozytywne pierwsze wrażenie, żeby ktokolwiek w ogóle zwrócił uwagę na doświadczenie zawodowe. Właśnie dlatego starannie przygotowane CV jest tak ważne na tym etapie rekrutacji. Zamawiając dokumenty aplikacyjne u nas, zyskasz gwarancję, że rekruter nie przejdzie obojętnie nad Twoją kandydaturą.


Brakuje Ci doświadczenia lub kierunkowego wykształcenia na wymarzone stanowisko? Nie wiesz, jak udowodnić w CV potencjalnemu pracodawcy, że jesteś odpowiednim kandydatem na konkretne stanowisko?

Dobre rozwiązanie to wykazanie certyfikatów potwierdzających dane umiejętności. Często zdobycie certyfikatu wiąże się z dużymi kosztami.
Unlimited centrum Kariery wspólnie z zespołem KreAktywne CV, udostępniamy Ci idealne narzędzie do wzbogacenia Twojego CV. Mowa tu o teście psychologicznym pod nazwą Test na przywództwo.

Wypełnienie tego testu i otrzymanie interpretacji nic nie kosztuje. Otrzymanie certyfikatu LEADERSHIP CERTIFICATE potwierdzającego Twoje cechy przywódcze, którym wzbogacisz swoje CV, wiąże się z symboliczną opłatą w wysokości 49 zł 9,99 zł, przy korzystaniu z bezpiecznej witryny Przelewy24. Powyższy test został wykonany przez zespół psychologów społecznych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, co daje gwarancję rzetelności i trafności wyników.

Psychologiczny test na przywództwo to idealne narzędzie określające Twoje cechy przywódcze i konkretne cechy w stylu pracy.
Wejdź już teraz i skorzystaj z szansy na jeszcze lepsze przedstawienie się potencjalnemu pracodawcy!

link: http://www.leadership.ca-team.pl/

Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team