Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Szkolenia
Rozwojowe

Szkolenia i kursy rozwojowe mają na celu Twój indywidualny, osobisty rozwój. Pomagają zrozumieć siebie i otaczającą rzeczywistość, motywują efektywnego do działania.

Twoje prawo do bogactwa


Szkolenie na żywo

Zbieramy grupę Miasto: Lublin

Trener: Colin P. Sisson

O szkoleniu: Kurs, szkolenie dla osiągnięcia osobistego i biznesowego sukcesu, obfitosci i bogactwa. Jak stawiać i osiągać cele, również te finansowe. Co nas wspiera, co nas blokuje....
Inwestycja:
540 zł
440
Opis szkolenia

"Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko nasze ograniczone postrzeganie tego co możliwe" Beth M. Conny

 

Jesteś gotowy, aby spędzić resztę swojego życia w bogactwie?

 

Kurs bogactwa pozwoli Ci w pełni wykorzystać Twój potencjał i sięgać po największe marzenia. Większość ludzi boi się wyobrazić sobie siebie jako ludzi sukcesu ze strachu przed rozczarowaniem lub porażką. Jednak jeśli zasady są zrozumiałe, jedynie Twój strach może Cię powstrzymać. Czy jesteś gotowy, aby spędzić resztę swojego życia w absolutnym bogactwie?

 

Korzyści

Na szkoleniu z bogactwa:

-otrzymasz narzędzia do wykorzystywania swej wewnętrznej mocy tworzenia

-poszerzysz świadomość na temat swego osobistego związku z pieniędzmi i bogactwem

-nauczysz się naturalnych praw starożytnej alchemii, współczesnej fizyki kwantowej oraz podstaw Integrującej Obecności, które pokażą Ci jak tworzymy własne doświadczanie rzeczywistości

-poznasz bardzo ważną rolę świadomości siebie w procesie kreowania tego czego pragniesz

-poprawisz swój stosunek do pieniędzy i odkryjesz machinę do zarabiania ich, która tkwi w Tobie

Program szkolenia

Twoje prawo do bogactwa

Każdy z nas ma prawo do doświadczenia dobrobytu, bogactwa, pomyślności i obfitości wszechświata. Jeżeli jesteś biedny z wyboru, jesteś bogaty. Jeżeli jesteś biedny i masz o to żal, to używasz swojego twórczego potencjału do kreowania biedy. To nie stan konta człowieka decyduje o jego bogactwie, lecz to, co ma w sercu oraz poziom jego świadomości.

Czego możesz oczekiwać?

Głównym celem tego warsztatu jest otwarcie się na świadomość, że cały dobrostan i obfitość istnieją już wewnątrz nas. Kolejnym krokiem będzie poznanie narzędzi naszej wewnętrznej mocy i kreacji, a następnie odkrycie zasad ich stosowania w praktyce. Zajęcia te poprowadzą Cię do odkrycia siebie jako twórczej i świadomej Istoty z nieograniczonym potencjałem.

Na czym polega warsztat?

 

Władza nad samym sobą polega na zapanowaniu nad naszym umysłem i uwalnianiu myśli, które przekonują nas, że iluzja jest rzeczywistością. Celem tego warsztatu jest nauczenie uczestników, jak cieszyć się życiem pełnym radości zamiast ciągłego osądzania i strachu, które prześladują nas już od czasów naszego dzieciństwa.

Podczas weekendu przyjrzymy się z bliska naszej sile osobistej i temu, jak bardzo pogubiliśmy się w tym, czego inni od nas oczekują. Zbadamy pewność siebie, aby ustalić różnicę między prawdziwym poczuciem własnej wartości, a złudzeniami dotyczącymi zarozumiałości i strachu przed odrzuceniem. Odkryjemy nasze osobiste mity i fałszywe wnioski, do których dochodziliśmy już od najmłodszych lat.

Dokładne miejsce

siedziba Unlimited Group Polska oraz Unlimited Centrum Szkoleń

szkolenia Lublin ul. Lubartowska 36, lokal 9b, 2 piętro

Zdjęcia miejsca
Mapka google
W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 533 993 337
Jestem świadomy, że tylko wpłata na numer konta podany w mailu po dokonaniu rezerwacji daje mi gwarancję uczestnictwa.
*Wystawiamy także faktury VAT


Bądź z Nami w kontakcie
zapisz się na newsletter
Akceptuję regulamin
Nasze serwisy
Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2024 by Unlimited. Design & developement CreActive Team