Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Szkolenia
Rozwojowe

Szkolenia i kursy rozwojowe mają na celu Twój indywidualny, osobisty rozwój. Pomagają zrozumieć siebie i otaczającą rzeczywistość, motywują efektywnego do działania.

Rodzinne ustawienia systemowe Hellingera


Szkolenie na żywo

Zbieramy grupę Miasto: Lublin

Trener: Damian Janus

O szkoleniu: Ustawienia systemowe powstały jako metoda rozwiązywania problemów mających źródło w systemach rodzinnych. Obecnie znane są ustawienia rodzinne, ustawienia organizacyj...
Polecamy
Inwestycja:
350 zł
300
Opis szkolenia

Ustawienia systemowe są metodą psychoterapii oraz sposobem rozwiązywania różnorodnych problemów – związanych z relacjami, rodziną, pracą zarobkową.

Ustawienia rodzinne pozwalają na diagnozę oraz inicjowanie zmiany lub testowanie alternatywnych możliwości w rodzinie.

Metoda ustawień rodzinnych opiera się na odkryciu przez Berta Hellingera systemowych (rodzinnych) czynników wpływających na nasze życie i warunkujących wiele naszych trudności. Do trudności tych należą zarówno problemy psychologiczne jak i niepowodzenia życiowe, a nawet wiele dolegliwości somatycznych.

Po wielu latach obserwacji okazało się, że każda rodzina oprócz swojego zewnętrznego kształtu posiada także „obraz” ukryty. Tworzą go ukryte więzi, ukryte lojalności, a nierzadko też autodestrukcyjne nieświadome wybory. Są to wszystko „siły”, które wpływają na nasze samopoczucie, myśli, pewność siebie, zdrowie oraz życiowe losy.

Bert Hellinger opisał prawa, jakimi kieruje się system rodzinny jako całość, oraz nasza „zanurzona” w nim psychika. Znajomość tych praw zostaje wykorzystana w trakcie ustawienia rodzinnego – w służbie szeroko rozumianego zdrowia.

Korzyści

Na czym polega ustawienie rodzinne?

Ustawienia systemowe opierają się na zadziwiającym, jednak prawdziwym fenomenie - obce osoby, reprezentując członków rodziny i samego klienta, ujawniają prawdziwe zależności w jego systemie rodzinnym. Terapeuta tak prowadzi ustawienie rodzinne, aby na końcu uzyskać kierunek i obraz rozwiązania.

Nie trzeba niczego nikomu perswadować, sugerować, a nawet tłumaczyć – klient sam rozpoznaje źródło swojego problemu oraz wyraźnie czuje, w którą stronę podążać ku rozwiązaniu.

Magią ustawień systemowych zwanych też konstelacjami jest to, że pozytywne procesy dziejące się w trakcie warsztatu terapeutycznego ustawienia rodzinnego, przenoszą się na system rodzinny biorącej w nim udział osoby, a także realnie wpływają na jej życie. Większość osób biorących udział w warsztatach terapeutycznych dostrzega duże zmiany na lepsze już w ciągu najbliższych tygodni bądź miesięcy po ustawieniu terapeutycznym.

Program szkolenia

W trakcie warsztatu systemowych ustawień rodzinnych metodą Berta Hellingera każdy będzie mógł przepracować jakiś swój problem:

– rozwiązać wewnętrzny konflikt,

- usunąć nieświadomą blokadę,

- uzyskać pojednanie z rodziną,

- otworzyć się na branie, co przełoży się na realne życie.

Osoby będące aktywnymi obserwatorami nie tylko będą mogły zobaczyć, jak wygląda ustawienie rodzinne, lecz także doświadczą roli reprezentanta oraz działania tzw. wiedzącego pola.

 

Godziny warsztatów: 10.00 - 18.00

Inwestycjawłasne ustawienia: 300zł, obserwacja uczestnicząca: 100zł

Sprawdź także Szkolenie trenerskie-Coaching systemowy wg Hellingera

 

Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń: tel. 533 993 337

 

Opinie

Warsztaty z Panem Damianem to wielka przygoda, podróż w nieznane pod okiem wytrawnego fachowca, dobrego obserwatora odkrywająca niezgnębione tajniki rodzinnych uwarunkowań. Polecam osobom poszukującym
Agnieszka Polak 

 

To było bardzo ciekawe doświadczenie, fascynujące. Poszerzyło moją świadomośc. Interesuję się psychotroniką, psychologią, jestem bioenergoterapeutką, uczę się coachingu. Ustawienia są jedną z metod które umożliwiają zredukowanie przyczyn naszych niepowodzeń w różnych sferach  życia. W moim przypadku są zauważalne pozytywne zmiany po warsztatach. Pan Damian prowadził warsztaty profesjonalnie,
czułam się bezpiecznie. Dziękuję i polecam. Dorota

 

Witam. Osobiście jestem pod wrażeniem odnośnie ustawień systemowych.Jestem zainteresowana szkoleniem w tym kierunku.Najlepiej aby odbywały się w Lublinie. SERDECZNIE pozdrawiam-Maria
 
 
Witam, 
wszystkim niedowiarkom i sceptykom - tym bardziej polecam!
TO DZIAłA!!!  Niesamowite wrażenia, emocje, które na długo pozostaną ze mną.
To trzeba samemu przeżyć.....żeby zrozumieć. 
GORĄCO POLECAM! 
Dziękuję Panie Damianie! Anita, Lublin 
Dokładne miejsce

siedziba Unlimited Group Polska oraz Unlimited Centrum Szkoleń

ul. Lubartowska 36, lokal 9b, 2 piętro

Zdjęcia miejsca
Mapka google
W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 533 993 337
Jestem świadomy, że tylko wpłata na numer konta podany w mailu po dokonaniu rezerwacji daje mi gwarancję uczestnictwa.
*Wystawiamy także faktury VAT


Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team