Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Szkolenia
Rozwojowe

Szkolenia i kursy rozwojowe mają na celu Twój indywidualny, osobisty rozwój. Pomagają zrozumieć siebie i otaczającą rzeczywistość, motywują efektywnego do działania.

Podstawowy Kurs UEP I


Szkolenie na żywo

Data: 2014-05-31 10:00Miasto: Lublin Lotnicza 3

Trener: Zuzanna Ostafin

O szkoleniu: Naturą ciała jest zdrowie – wystarczy trochę pomóc, a uzdrowi się samo....
Inwestycja:
400 zł
350
Opis szkolenia

 

Warsztaty z oczyszczania polegają na Uzdrawianiu Energią Praniczną, który poprzez działanie na siły witalne człowieka,ma wpływ na zdrowsze ciało fizyczne, dzięki czemu przyspiesza proces zdrowienia.

 

Jak działa UEP?

Uzdrowiciel Energią Praniczną nigdy nie dotyka fizycznego ciała osoby,pracuje on na ciele energetycznym-a nie fizycznym. Można wiec tę technikę nazwać "bezdotykową". Prana krąży przez Ciało Energetyczne, kanały i centra energetyczne. Kanały Energetyczne przenikają i odżywiają ciało fizyczne, oraz ciała subtelne.

Korzyści

Ciało Energetyczne przeciętnej osoby z regóły bywa zaciemnione z niekontrolowanymi emocjami i formami myślowymi.Taki stan ma wpływ na naszą osobistą witalność,słabą odporność,problemy w relacjach międzyludzkich,niemożność osiągnięcia zamierzonego celu,brak witalności, a także może utworzyć chroniczne problemy zdrowotne.UEP daje nam zbiór skutecznych praktyk.opartych na

podstawowych uniwersalnych zasadach,które mogą być wykorzystane, dla poprawienia fizycznego,umysłowego i duchowego rozwoju.

 

Każdy człowiek posiada potencjał uzdrawiania, należy jedynie chcieć go rozbudzić. Bez żadnych nadzwyczajnych wrodzonych zdolności, po małej praktyce,możemy z łatwością poczuć i określić ciało energetyczne. Każdy z nas, z otwartymi wnikliwym umysłem,może nauczyć się podstawowych zasad i technik.

 

Kursy prowadzone są w formie warsztatów, razem z praktycznymi ćwiczeniami.

 

Na zajęciach nauczymy się jak pracować z energią. Jak poczuć energię, jak zidentyfikować zakłocenia  energetyczne, a następnie jak je oczyścić. Jak usunąć chorą zużytą energię i jak  naładować osłabione centra energetyczne i narządy czystą, świeżą, zdrową energią Czyli jak osiągnąć harmonię, spokój i zdrowie.

Program szkolenia

PODSTAWOWY KURS UEP uczy jak pomóc samemu sobie i swoim najbliższym,poprzez prostą technikę polegajaca na oczyszczaniu i energetyzowaniu przy pomocy zwykłej prany.

 

Kurs ten uczy:

-techniki leczenia prostych i umiarkowanych dolegliwości,oraz zrozumienia funkcji ludzkiego systemu energetycznego i funkcje 11 czakr głównych,

-zdolnościczucia poziomów energetycznych człowieka, a także stanu w jakim znajduje się jego aura i czakry,poprzez prostą technikę skanowania,

-technik: samo uzdrawiania Energią Praniczną, uzdrawiania na odległość, radzenia sobie ze stresem i zmęczeniem, prostych ćwiczeń fizycznych,technik oddychania panicznego,wyrównywanie energetyczne czakr poprzez Medytację Blizniaczych Serc.

 

Kurs obejmuje:

-uzdrawianie samego siebie i swoich najbliższych,

-technikę radzenia sobie ze stresem i zmęczeniem

-procedury prostych i złożonych dolegliwości takich jak: Migreny i bóle głowy, Astma Artretyzm, Urazy sportowe i bóle pleców, Drażliwy syndrom biegunki, Dolegliwości Serca, Przeziębienia,

-uzdrawianie na odległość,

-harmonizowanie aury i 11 czakr głównych,

-technikę oddychania Pranicznego,

-Medytację Pokoju dla Świata.

 

Na końcu  kursanci otrzymują certyfikat Instytutu Nauk Wewnętrznych

 

Nauczyliśmy tego wiele osób, jeśli chcesz , nauczymy i Ciebie.

 

Kurs dla wszystkich nawet tych bez żadnej znajomości tematu. Na kursie obowiązuje dieta wegetariańska (godzina przerwy obiadowej).Po wykładach wyjście na zewnątrz i praktyka oglądania aury Ziemi. Będą też medytacje.

 

UZDRAWIANIE ENERGIĄ PRANICZNĄ NIE ZASTĘPUJE MEDYCYNY TRADYCYJNEJ, A JĄ UZUPEŁNIA. KONWENCJONALNA MEDYCYNA LECZY CIAŁO FIZYCZNE A UZDRAWIANIE ENERGIĄ PRANICZNĄ LECZY CIAŁO ENERGETYCZNE. TYLKO DZIĘKI ZINTEGROWANEMU DZIAŁANIU MOŻE NASTĄPIĆ PEŁNE WYLECZENIE.

Dokładne miejsce

Unlimited Group Polska

Lotnicza 3, 20-322 Lublin

Zdjęcia miejsca
Mapka google
W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 533 993 337
Jestem świadomy, że tylko wpłata na numer konta podany w mailu po dokonaniu rezerwacji daje mi gwarancję uczestnictwa.
*Wystawiamy także faktury VAT


Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team