Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Szkolenia
Zawodowe

Organizowane przez nas szkolenia i kursy podwyższą Twoje kompetencje. Otrzymujesz dyplom potwierdzający twoje umiejętności zawodowe. Zapytaj o możliwości dofinasnowania kursów i szkoleń w regionie lubelskim.

Szkolenie z pozycjonowania SEO i e-marketingu


Szkolenie na żywo

Zbieramy grupę Miasto: Lublin

Trener: Joanna Niczyporuk

O szkoleniu: Jak stać się bardziej widoczym w internecie by zwiększyć dochody firmy? Odpowiedź to - skuteczna optymalizacja strony i treści. Przynosi to wzrost ruchu na stronie oraz lepszą wido...
Inwestycja:
1200 zł
997
Opis szkolenia

Wznieś swój biznes w sieci na wyższy poziom!

Podczas szkolenia z pozycjonowania, SEO i optymalizacji trener przedstawi każdemu z uczestników, w jaki sposób biorąc pod uwagę biznes, jaki rozwija, powinien prowadzić działania w sieci, aby zwielokrotnić swój zysk. 

Trener dopasuje odpowiednie kanały promocji, pokaże w jaki sposób powinno się realizować działania reklamowe za ich pomocą oraz jak sprawdzić zwrot z inwestycji z podjętych działań.

Szkolenie podzielone na część teoretyczną oraz praktyczną, gdzie oprócz ćwiczeń na narzędziach będą aktualnymi case study.

Cała wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem trenera w branży oraz przykladami firm odnoszącymi sukcesy komercyjne.

Zapraszamy na kurs z pozycjonowania w Lublinie. Istnieje możliwość dofinansowania szkolenia ze środków unijnych, dla osób dorosłych - pracujących, bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo oraz samozatrudnionych. 

Więcej o pozyskaniu dofinansowania w ramach FERS, EFS+ pod numerem telefonu. 533 993 337. Zapraszam do kontaktu !

Korzyści

Kierujemy je do właścicieli firm i/lub osób zajmujące się marketingiem internetowym, które prowadzą już działania w sieci lub są na samym początku drogi do promocji swojego biznesu w sieci.

Każdy z uczestników będzie w stanie zweryfikować, czy jego marketing internetowy idzie w dobrym kierunku i w jaki sposób powinien go dalej rozwijać, aby wykorzystać maksymalnie potencjał tego kanału promocji swojej firmy. Dodatkowo podczas szkolenia uczestnicy przekonają się jak reklamuje się ich konkurencja w branży w której działają.

 

Szkolenie z pozycjonowania – optymalizacja strony i treści, SEO, SEM w Lublinie, może przynieść firmie wiele korzyści, oto kilka z nich:

1. Zwiększenie ruchu na stronie: Lepiej zoptymalizowana strona przyciąga więcej odwiedzających.

2. Poprawa widoczności w wyszukiwarkach: Wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google zwiększają szanse na dotarcie do nowych klientów.

 3. Zwiększenie dochodów: Większy ruch i lepsza widoczność mogą bezpośrednio przekładać się na wzrost sprzedaży produktów lub usług.

 4. Budowanie autorytetu marki: Strona z wysoką jakością treści SEO jest postrzegana jako bardziej wiarygodna i profesjonalna przez użytkowników.

5. Oszczędność kosztów marketingowych: Efektywne SEO to długoterminowa strategia, która może obniżyć koszty związane z płatnymi reklamami.

6. Lepsze zrozumienie rynku i konkurencji: Szkolenie w Lublinie zawiera analizę konkurencji i trendy na rynku, co pomaga w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji.

 

Program szkolenia

Dzień 1 (teoria)

1. Przedstawienie kanałów promocji w sieci
2. Dobór odpowiedniego kanału promocji pod Twój biznes
3. Skalowanie procesu reklamy
4. Agencja czy własny dział marketingu?
5. Analiza efektów oraz optymalizacja działań

Dzień 2 (warsztaty)
1. Google AdWords - badanie słów kluczowych

  • główne słowo kluczowe – meta title, meta description i H1,
  • dodatkowe słowa kluczowe – śródtytuły H2, H3 i tekst.

2. Google Analytics, Google Search Controle
3. SEO, Semrush, Surfer SEO
4. Monitoring sieci 


5. Content marketing

6. Link building

7. Optymalizacja On-Page

 

Szkolenie w Lublinie z pozycjonowania, optymalizacji, SEO i marketingu internetowego trwa dwa dni. W ramach których zapewniamy materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, certyfikat ukończenia.

 

Inwestycja: Cena regularna wynosi 1200zł. Płacąc do 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia oszczędzasz blisko 40% i inwestujesz jedynie 997zł. 

 

Zapisz się przez formularz kontaktowy lub zadzwoń: 533 993 337

 

Sprawdź także:

Szkolenie marketing i reklama

Kurs copywriting i webwriting tekstów

Szkolenie z prezentacji biznesowych

Dokładne miejsce

siedziba Unlimited Group Polska oraz Unlimited Centrum Szkoleń

ul. Lubartowska 36, lokal 9b, 2 piętro

Zdjęcia miejsca
Mapka google
W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 533 993 337
Jestem świadomy, że tylko wpłata na numer konta podany w mailu po dokonaniu rezerwacji daje mi gwarancję uczestnictwa.
*Wystawiamy także faktury VAT


Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team