Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Trenerzy

Poznaj naszych trenerów

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Psycholożka i praktyk biznesu. Od 2011 roku właścicielka agencji CreActive Team, która na co dzień pracuje zarówno dla klientów komercyjnych, jak i instytucjonalnych. Od 10 lat kreuje przekaz marketingowy wielosekcyjnego klubu sportowego AZS UMCS Lublin. Od 7 lat wspiera międzynarodowy festiwal Warsaw Flow w działaniach graficznych i webowych. W latach 2012–2013 pomysłodawczyni i współautorka niekomercyjnego, wieloaspektowego projektu pt. Gra o Lublin. W latach 2013–2016 tworzyła logo, system identyfikacji wizualnej i stronę internetową (wraz z jej bieżącą administracją) dla ogólnopolskiego projektu Warszawska Platforma Tańca. Od 2015 roku odpowiada za oprawę marketingową i graficzną Ogólnopolskich Mistrzostw Polski w pływaniu, organizowanych na terenie miasta Lublin. Od 2019 roku odpowiedzialna za oprawę graficzną trzech edycji Pucharu Marszałka FIFA. Stworzyła liczne identyfikacje wizualne dla organizacji i projektów niekomercyjnych m.in. dla Lubelskiego Związku Piłki Ręcznej Mężczyzn, Centrum Szkolenia Sportowego, Szkoły Mistrzostwa Sportowego, Lubelskiego Nurtu Basketu Akademickiego, Lubelskiego Związku Szermierki, Lubelskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki i Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin. Od 7 lat wspiera warszawską Fundację Artystyczną Perform oraz inne mniejsze organizacje w działaniach graficznych, webowych i e-mail marketingowych. Prelegentka na licznych konferencjach oraz wystąpieniach publicznych dla ponad 1000 uczestników. Wieloletnia trenerka współpracująca na stałe z firmą UNLIMITED Group Polska. Ma ponad 5000 godzin doświadczenia w bezpośredniej pracy z ludźmi jako coach i trenerka. Podczas szkoleń marketingowych skupia się na docelowym odbiorcy i jego potrzebach, dzięki temu pomogła poszerzyć horyzonty marketingowe licznych gmin, bibliotek i instytucji NGO. Prywatnie zafascynowana rozwojem osobistym i ideą LLL.

 

Staram się odchodzić od tradycyjnej formy prowadzenia zajęć do formy warsztatowej jak w poza formalnym systemie kształcenia. Dążę do tego by prowadzone przeze mnie zajęcia i warsztaty były jak najbardziej praktyczne z możliwością zastosowania zdobytej wiedzy w życiu codziennym Dokładam wszelkich starań by uczestnik moich kursów i zajęć zapamiętał to, co będzie dla niego przydatne najbardziej w życiu codziennym. Opieram to na założeniu, że system selekcyjny informacji każdego człowieka jest ukształtowany przez uprzednie doświadczenia, zainteresowania oraz wiele innych zmiennych. Tłumaczy to zjawisko, że każdy najlepiej zapamiętuje te informacje, które bezpośrednio go dotyczą. Takie informacje możliwe do wykorzystania w przyszłych doświadczeniach są najbardziej cenne. Teoria zaś znajduje się w książkach po które łatwo sięgnąć osobom zainteresowanym. Nie można zapominać, że teoria którą się wykłada wynika z obserwacji świata zewnętrznego a dopiero jej implikacja stanowi rzeczywistą wartość dla człowieka.

 


Bądź z Nami w kontakcie
zapisz się na newsletter
Akceptuję regulamin
Nasze serwisy
Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2024 by Unlimited. Design & developement CreActive Team