Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Trenerzy

Poznaj naszych trenerów

Tancerka, aktorka, choreograf, performer, terapeuta manualny. Absolwentka PWST, dyplomowany instruktor tańca współczesnego. Uczy technik wyrazu scenicznego, improwizacji, kontakt improwizacji, tańca współczesnego i kompozycji. Współpracuje z teatrami dramatycznymi i teatrami tańca. Zajmuje się świadomością ciała, ruchem naturalnym, terapią tańcem, tantrą, terapią dźwiękiem, oraz pracą z głosem i oddechem. 


Trener rozwoju osobistego, współtwórca ElementsWork™, Praktyk Integracji Oddechem i Integrującej Obecności, terapeuta manualny. Uczy autorskiego podejścia do pracy ze świadomym oddechem i obecnością w ciele, prowadzi liczne warsztaty rozwoju osobistego.Założycielka kręgów kobiecych o autorskim programie, współtwórca Nowej Szkoły Oddechu.


Brała udział w festiwalach Kontaktu Improwizacji m.in: w Niemczech, na Węgrzech, na Ukrainie, w Izraelu, na Litwie, w Rumunii, na Ibizie, w Polsce. Kontaktu uczyła się bezpośrednio od: Nancy Stark Smith, Andrew Harwood’a, Raya Chung’a, Martina Keogh’a, Chrisa Aiken’a, Scotta Wells’a, Angeli Doniy, Liora Ophir’a i innych.


Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team