Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Trenerzy

Poznaj naszych trenerów

Coach, Terapeutka Tańcem i Ruchem Nauczycielka Movement Medicine.Pierwsza nauczycielkaMovememt Medicine w Polsce. Od twórców tej metody- Susany i Ya'Acova Drling Khan uczy się od kilkunastu lat, uczestnicząc i asystując w dziesiątkach warsztatów w Polsce i na świecie. W 2012 ukończyła 3 letnie szkolenie w School of Movement Medicine w Angli. Jest też coachem i Terapeutką Tańcem i Ruchem.

Od 20 lat poznaje najbardziej efektywne narzędzia i techniki transformacji i budzenia ludzkiego potencjału z pogranicza psychoterapii, pracy z ciałem, terapii przez sztukę i duchowości. Ukończyła także profesjonalne szkolenia z terapii zorientowanej na proces, psychoterapii tańcem i ruchem (Polski Insytut Psychoterapii Tańcem i Ruchem)i coachingu (Ericksson Coaching Internatonal) . Od kilkunastu lat pomaga ludziom żyć w zgodzie z ich potencjałem, prowadząc autorskie warsztaty, sprowadzając do Polski najlepszych nauczycieli i pracując indywidualnie.

W SWOJEJ PRACY łączę narzędzia Movement Medicine czyli taniec ekstatyczny, medytację w ruchu, praktyki szamańskie, z Arte terapią, pracę z głosem, pracą z procesem i coachingowymi narzędziami osiągania zmiany. Ta pełna mocy mieszanka pozwala dokonywać transformacji na wszystkich poziomach - ciała, serca, umysłu, duszy . To co mnie najbardziej fascynuje, to używanie mocy tańca do transformacji naszego codziennego życia i przenoszenie do niego doświadczenia wolności jakiej doświadczamy tańcząc.


Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team