Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Trenerzy

Poznaj naszych trenerów

Kształciłem się jako artysta w Krakowskiej i Wiedeńskiej  Akademii Sztuk Pięknych (Akademie der Bildende Kunste, Wiedeń).Ukończyłem także studia podyplomowe w Akademii Królewskiej w Londynie (Royal Academy of Arts - byłem jako pierwszy Polak Stypendystą Fundacji Henry Moore\'a).
 
Jednocześnie rozwijałem swoje umiejętności związane z  uzdrawianiem i wykorzystaniem intuicji. W SAGB Wielkiej Brytanii rozwijałem jasnowidzenie. Uprawnienia terapeutyczne uzyskałem w Polskim Stowarzyszeniu Psychologów Interakcji w Lublinie  (Psychoterapia).
 
Obecnie jestem członkiem i licencjonowanym nauczycielem NFSH The Healing Trust - największej federacji duchowych uzdrowicieli w Wielkiej Brytanii i na świecie. Prowadzę Instytut Realizacji Siebie i jestem prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli.
 
Brałem udział w najważniejszych festiwalach medycyny komplementarnej między innymi: Mind Body Spirit. Aktywnie uczestniczę w sympozjach naukowych oraz konferencjach z zakresu medycyny integralnej.
 
Prowadzę praktykę terapeutyczną indywidualną i zbiorową w języku polskim i angielskim. Przyjmuję m. innymi w Polsce, Londynie a także w USA. Współpracuję z lekarzami, prowadziłem przez wiele lat zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej ze studentami uczelni medycznych w Londynie: Bart\'s Hospital i Royal London Hospital.
 
Wizyta indywidualna u mnie to z rozmowa o zagadnieniach życiowych pacjenta, również o jego zdrowiu, oraz sesja duchowego uzdrawiania. W rozmowie terapeutycznej korzystam z intuicji. W mojej praktyce dużą wagę przywiązuję do rozwoju potencjału twórczego, oraz uruchamiania obszarów intuicji i duchowości a także odnajdywania swojego ja w pacjencie jako ważnych czynników wpływających na zdrowie i jakość życia.
 
Poprzez indywidualne konsultacje pomagam w rozwiązywaniu problemów natury emocjonalnej i psychicznej, duchowej a także fizycznej. Udzielam porad dotyczących problemów życiowych, kariery zawodowej a także zagadnień biznesowych. Inspiruję i wspieram w rozwoju osobowości i budowaniu korzystnego światopoglądu.
 
Uważam, że najskuteczniej każdy  sam może  sobie pomóc - podejmując pracę nad własnym rozwojem osobowym i duchowym. Przyjmując odpowiedzialność za swoje życie,   możemy realizować własny potencjał twórczy, odzyskać radość życia i utrzymać dobrą kondycję psychiczną i fizyczną. W tym celu jednak niezbędna jest określona wiedza i umiejętności, a te trzeba rozwijać we właściwy, bezpieczny i zorganizowany sposób. Oprócz udzielania pomocy indywidualnej, prowadzę warsztaty, na których uczę metod samouzdrawiania, uzdrawiania oraz wykorzystywania intuicji w codziennym życiu i biznesie, rozwiązywania problemów dotyczących związków i relacji partnerskich, pracy nad sobą i rozwojem własnego potencjału duchowego.
 
Prowadzę warsztaty dla kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla przedsiębiorstw (Nowy York, Chicago, Toronto, Londyn, Berlin, Polska). Zajęcia obejmują zagadnienia z zakresu psychoterapii interakcji, relacji interpersonalnych, sposobów realizacji celów, zarządzania czasem i potencjałem twórczym, wykorzystania intuicji w biznesie, radzenia sobie ze stresem, chronicznym zmęczeniem oraz problemami emocjonalnymi.

 
Działalność szkoleniową prowadzę w ramach Instytutu Realizacji Siebie, oraz we współpracy z NFSH The Healing Trust oraz Polskim Stowarzyszeniem Duchowych Uzdrowicieli. Współpracuję z wieloma renomowanymi ośrodkami szkoleniowymi w Polsce i na świecie.


Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team