Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Trenerzy

Poznaj naszych trenerów

Zawsze inspirowało mnie wyrażanie siebie w kreatywny sposób. Już jako dziecko uczyłam się baletu, potem przeniosłam się do Buenos Aires by studiować arhitekturę.

Po kolejnych paru latach, zrobiłam kurs instruktorski Jogi, od wtedy joga stała się filozofią mojego życia. Poszukując jak zatańczyń ruchy w jodze, natrafiłam na Taniec Kundalini. To on dał mi z powrotem możliwość ponownego poczucia muzyki i wyrażania siebie poprzez taniec. 

Ćwicząc Taniec Kundalini, czują ciszę, życie i moc. To podróż do mojej wewnętrznej mądrości. Używam ciała jako instrumentu by wyrazić odczucia mojej duszy.

 

I was always inspired to express myself by creative ways. I studied ballet since I was child, then I moved to Buenos Aires to study Architecture.
After few years, I did my Teacher Yoga Training, since that moment Yoga became the Philosophy of my life.
Searching for how to dance yoga movements, I met Kundalini Dance. This gave me the opportunity to feel again the music and express myself through the movements. Practicing Kundalini Dance, I can feel the silence, the life and the power. It is a journey to my inner wisdom, I use my body as an instrument to express the sensations of my Soul.


Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team