Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Szkolenia
Rozwojowe

Szkolenia i kursy rozwojowe mają na celu Twój indywidualny, osobisty rozwój. Pomagają zrozumieć siebie i otaczającą rzeczywistość, motywują efektywnego do działania.

Centrum Serca - Centrum Bezwarunkowej Miłości


Szkolenie na żywo

Zbieramy grupę Miasto: Lublin

Trener: Paweł Gutral

O szkoleniu: Centrum Energetyczne Serca-punkt równowagi, gdzie doświadczamy przejścia od „JA do MY”, gdzie rodzi się bezwarunkowa miłość, warsztat w Lublinie na bazie Jo...
Inwestycja:
250 zł
200
Opis szkolenia

Wszystkie centra energetyczne są częścią wielkiego cyklu rozwoju i zanikania, oraz procesów wzajemnych powiązań i zależności. Niewątpliwie poziom ich otwarcia wpływa na nasze postrzeganie, uczucia i wybory.  Warto zatem podejść do nich kompleksowo.

 

Pierwsze trzy znane jako DOLNY TRÓJKĄT, skupiają się na eliminowaniu i redukowaniu i stanowią bazę do procesu wzrastania naszej świadomości; piąta, szósta i siódma zwane GÓRNYM TRÓJKĄTEM, odpowiadają za gromadzenie, tworzenie i oczyszczanie. Obydwa trójkąty są połączone centrum czwartym – Centrum SERCA, czyli punktem równowagi, gdzie doświadczamy przejścia od „JA do MY”.

 

W trakcie tych dwudniowych spotkań, w krótkiej części teoretycznej, poznasz główne założenia jogi kundalini, dowiesz się na czym polega medytacja i jogiczny styl życia. W szerokiej części praktycznej doświadczysz korzyści płynących z ćwiczeń, uzyskasz głębszy kontakt ze swoim wnętrzem i emocjami dzięki praktykom oddechowym, uspokoisz umysł siedząc w medytacji i nabierzesz więcej dziecięcej radości dzięki śpiewaniu mantr (w programie sesja uzdrawiająca).

 

Centra albo wiry energii, których dynamika pomaga zrozumieć w jaki sposób energia jest przetwarzana przez istotę ludzką w ramach rozległego wielopoziomowego procesu zwanego istnieniem. Największa wartość systemu czakr polega na tym, że możemy ich użyć jako narzędzia wglądu w ukrytą naturę rzeczy. Prana czyli siła życiowa napędza czakry oczyszczając blokady na drodze swobodnego, naturalnego przepływu przez nie energii. Techniki zastosowane na warsztacie jogi kundalini, ułatwią to oczyszczanie, równoważąc i maksymalizując funkcjonowanie ciała umysłu i ducha.

 

Na warsztat jogi Kundalini w Lublinie mogą przyjść osoby początkujące, jak i już wdrożone w praktyki pracy nad sobą.

Korzyści

Praktyka jogi kundalini i medytacji pozwoli Ci stworzyć własne doświadczenie odbioru energii płynących z CENTRUM SERCA takich jak: zdolność współodczuwania, współczucia, zestrojenia, współbrzmienia.

Poprzez to centrum dostrzegamy piękno natury, harmonię w muzyce, sztuce. Tutaj obrazy, dźwięki i słowa są przemieniane w uczucia.

W swojej oczyszczonej i w pełni otwartej formie czakra ta jest centrum prawdziwej, bezwarunkowej miłości. ANAHATA reprezentuje punkt równowagi pomiędzy strumieniem górnych energii Niebios i przepływem dolnych energii Ziemi.

Bezpośrednie połączenie z sercem i grasicą ułatwia pierwsze kroki na drodze samorefleksyjnej świadomej uważności.

Program szkolenia

Warsztat „Centrum Serca – Centrum bezwarunkowej miłości” w Lublinie poświęcony będzie centrum – ANAHACIE, która odpowiedzialna jest za poczucie sensu istnienia i wyższe formy świadomości wyrażające się bezwarunkową miłością.

Szeroki wachlarz praktyk, które poznasz na warsztacie jogi kundalini w Lublinie pozwoli Ci rozwinąć takie atrybuty jak: zdolność współodczuwania, współczucia, zestrojenia, współbrzmienia, empatii, gdyż poprzez to centrum dostrzegamy piękno natury, harmonię w muzyce, sztuce. 

Układy i narządy w ciele związane z ANAHATĄ to grasica (system immunologiczny), serce, układ oddychania, klatka piersiowa, piersi, krążenie krwi, skóra. Wszelkie niezbalansowanie może objawiać się jako brak umiejętności dawania i brania, opór przed miłością, zaborczość, zmienność nastrojów, opory przed zmianą, czarnowidztwo, pesymizm, depresja.

Dysharmonia w sferze fizycznej może się manifestować jako zaburzenia pracy serca, choroby krążeniowe, płuc i oskrzeli, schorzenia skóry, astma, alergia, bóle pleców, rąk i ramion.

Jeśli rozpoznajesz jakieś symptomy niezrównoważenia czakry serca u siebie to serdecznie zapraszam na warsztaty w Lublinie. Będzie możliwość popracować, wykorzystując różne techniki jogiczne, medytacyjne, mantry i wizualizacje.

Dokładne miejsce

siedziba Unlimited Group Polska oraz Unlimited Centrum Szkoleń

szkolenia Lublin ul. Lubartowska 36, lokal 9b, 2 piętro

Zdjęcia miejsca
Mapka google
W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 533 993 337
Jestem świadomy, że tylko wpłata na numer konta podany w mailu po dokonaniu rezerwacji daje mi gwarancję uczestnictwa.
*Wystawiamy także faktury VAT


Bądź z Nami w kontakcie
zapisz się na newsletter
Akceptuję regulamin
Nasze serwisy
Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2024 by Unlimited. Design & developement CreActive Team