Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Szkolenia
Rozwojowe

Szkolenia i kursy rozwojowe mają na celu Twój indywidualny, osobisty rozwój. Pomagają zrozumieć siebie i otaczającą rzeczywistość, motywują efektywnego do działania.

Kurs metodą Silvy dla dzieci w Lublinie


Szkolenie na żywo

Zbieramy grupę Miasto: Lublin

Trener: Monika Sidor

O szkoleniu: Kurs metodą Silvy dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat. By zapewnić dziecku wspaniała przyszłość. Przekazuje wiedzę o korzystaniu z wyobraźni, potędze myśli, słów i funkcj...
Inwestycja:
400 zł
400
Opis szkolenia

Wszyscy chcielibyśmy, aby nasze dzieci były zdrowe, szczęśliwe i mądre. Marzymy o dobrej przyszłości dla nich i chcemy by żyło im się jak najlepiej. Zatem, jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku wspaniałą przyszłość, na jaką zasługuje- musisz przekazać mu wiedzę o korzystaniu z wyobraźni, potędze myśli, słów i funkcjonowaniu ludzkiego mózguu.

Czym jest Kurs samokontroli umysłu metody Silvy dla dzieci?

Kurs Silvy dla dzieci jest realizowany na ogólno przyjętych standardach metody Silvy. To co wyróżnia Metodę Silvy jest fakt, iż od samego początku jej powstawania (rok 1944) opierała się ona na MOCNYCH PODSTAW NAUKOWYCH. Naukowym fundamentem metody jest odkrycie częstotliwości impulsów elektrycznych generowanych przez ludzki mózg.

„I Twoje dziecko może być geniuszem.”

Kurs metody Silvy dla dzieci uczy jak poprawić pamięć i koncentrację, szybciej i efektywniej uczyć się, podejmować prawidłowe decyzje, pozbyć się nocnych koszmarów i spokojnie spać, zwiększyć swoją samodzielność i umiejętność kierowania sobą, podnieść samoocenę, nauczyć się jak być lepszym kolegą (koleżanką). W czasie kursu Silvy dla dzieci uczestnicy uczą się relaksacji i odpoczynku, oraz tego, jak być zdrowszym, uzyskać cel, radość i harmonię życia już od najwcześniejszych lat.

Jak wygląda kurs Silvy dla dzieci w Lublinie?

Kurs podstawowy Metodą Silvy dla dzieci jest specjalnie opracowanym programem z ćwiczeniami relaksacyjnymi, pozwalającymi zwiększyć samokontrolę własnego umysłu. Dzieci uczą się prawie wszystkiego tego, co dorośli na tego typu kursie. Zyskują jednak dzięki tej Metodzie coś więcej – mogą w pełni świadomie zacząć kreować swoje życie i mieć pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w ich życiu. Mogą np. podejmować trafne decyzje: jaką wybrać szkołę, jaki zawód, a później zdecydować również, która praca będzie najlepsza i najodpowiedniejsza. Dzięki ćwiczeniom poznanym na kursie Silvy dla dzieci i praktykowanym później w domu, wzrasta potencjał twórczy dziecka, możliwości zapamiętywania, rozwija się intuicja, a przede wszystkim zmienia się sposób myślenia z negatywnego na pozytywne, a co za tym idzie zmienia się również sposób działania na bardziej efektywny. Wynikiem tego są lepsze wyniki w nauce, sporcie, grze na instrumencie, a także polepszenie atmosfery w rodzinie i wśród przyjaciół.
Każdy młody człowiek, który przychodzi na kurs podstawowy ma możliwość nauczenia się, jak kontrolować stres w różnych sytuacjach, a wszyscy wiemy, że dzieci narażone są na sytuacje stresujące w szkole, w domu, „na podwórku”. Ma to na celu dążenie do wewnętrznej harmonii, spokoju i rozluźnienia, a przez to wzmocnienie naturalnych sił obronnych naszego organizmu i poprawę stanu zdrowia.

Jeszcze więcej korzyści z uczestnictwa

Kurs Metody Silvy dla dzieci podnosi samoocenę dzieci i sprawia, że zaczynają się czuć wartościowe, zaczynają wierzyć w swoje zdolności. Wydaje mi się, że w przypadku młodego pokolenia jest to bardzo ważne, gdyż zaspokaja potrzebę wyjątkowości. Młody człowiek nie musi już jej zaspokajać przez agresywne zachowania, dołączanie się do gangów, narkotyki. Może zacząć osiągać sukcesy w zdrowy, pozytywny sposób i być szczęśliwym.

Samokontrola Umysłu bardzo mocno wpływa na lepsze wyniki w nauce, co jest sprawą ogromnie ważną. Dzięki technikom z programu kursu Silvy dla dzieci uczą się efektywniej korzystać ze swojego genialnego potencjału, który posiadają. Pamiętam wiele ciekawych sytuacji z moich kursów, co świadczy o tym, jak wiele ci młodzi ludzie wynoszą z tych zajęć. Zauważyłam na kursach, że dzieci należy traktować tak, jak dorosłych, są bowiem mądre, szczere i żyją teraźniejszością. Inaczej podchodzą do świata, ponieważ częściej przebywają w świecie wyobraźni i marzeń. Potrafią się cieszyć każdym drobnym sukcesem, który uda im się osiągnąć i tego my dorośli możemy się od nich uczyć. Najbardziej trafne będzie, gdy powiem na koniec, że samokontrola Umysłu wpływa na poprawę całokształtu jakości naszego życia, dlatego warto, by nasze dzieci poznały ją od najmłodszych lat, aby mogły świadomie kreować własne życie.

Korzyści

1. Wzrost potencjału twórczego dziecka
2. Osiąganie lepszych wyników w szkole, sporcie, grze na instrumencie
3. Zwiększenie samodzielności
4. Pozytywne postrzeganie świata
5. Wzrost świadomości otaczającego świata

Program szkolenia

Kurs metodą Silvy dla dzieci w Lublinie uczy, jak:
• poprawić pamięć i koncentrację,
• szybciej i efektywniej uczyć się,
• podejmować prawidłowe decyzje,
• pozbyć się nocnych koszmarów spokojnie spać,
• opanować swoją nadmierną ruchliwość,
• zwiększyć swoją samodzielność,
• umiejętnie kierować sobą,
• rozwinąć swoją kreatywność i twórcze myślenie,
• podnieść samoocenę,
• rozwiązywać problemy,
• osiągać zamierzone cele,
• nauczyć się jak być lepszym kolegą (koleżanką),
• być zdrowszym i dbać o swoją kondycję,
• osiągać radość i harmonię życia już od najwcześniejszych lat.

Zapisz się na Kurs metodą Silvy dla dzieci w Lublinie przez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie 533 993 337.

Dokładne miejsce

siedziba Unlimited Group Polska oraz Unlimited Centrum Szkoleń

szkolenia Lublin ul. Lubartowska 36, lokal 9b, 2 piętro

Zdjęcia miejsca
Mapka google
W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 533 993 337
Jestem świadomy, że tylko wpłata na numer konta podany w mailu po dokonaniu rezerwacji daje mi gwarancję uczestnictwa.
*Wystawiamy także faktury VAT


Bądź z Nami w kontakcie
zapisz się na newsletter
Akceptuję regulamin
Nasze serwisy
Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2024 by Unlimited. Design & developement CreActive Team