Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Szkolenia
Rozwojowe

Szkolenia i kursy rozwojowe mają na celu Twój indywidualny, osobisty rozwój. Pomagają zrozumieć siebie i otaczającą rzeczywistość, motywują efektywnego do działania.

Vedic Art - warsztaty malarstwa intuicyjnego


Szkolenie na żywo

Zbieramy grupę Miasto: Lublin

Trener: Renata Markiewicz

O szkoleniu: Nie musisz mieć świadomości, że masz talent. Masz go! Jesteś kreatorem- zawsze nim byłeś/aś!!! Warsztaty malarskie Vedic Art w Lublinie...
Inwestycja:
400 zł
360
Opis szkolenia

„Sztuką nie jest malowanie widzialnego, lecz otwarcie oczu na niewidzialne.”Wiesław Wałkuski – malarz

Curt Källman - twórca metody, szwedzki malarz, praktykujący prawie 35 lat Transcendentalną Medytację (poszukujący drogi do ostatecznego wyzwolenia się (sanskryt-  moksza, mukti ) z odwiecznego kręgu narodzin i śmierci -koło samsary, a także przedarcia się przez zasłonę maji prowadzącą do wyzbycia się iluzji, błędów i złudzeń, które powstają na temat naszego ego), w oparciu o staroindyjskie pisma wedyjskie stworzył narzędzie do osiągnięcia całkowitego wyzwolenia, a co za tym idzie zdobycia pełnej wiedzy o nas samych  - poprzez sztukę, a właściwie dzięki niczym nie skrępowanemu aktowi czystego tworzenia. Bazuje na 17 słowach kluczach, które doskonale zna Twoja podświadomość. To swoisty GPS...

 

VEDIC ART to proces twórczy, który pokazuje w jaki sposób sztuka może być użyta, aby otworzyć świadomość człowieka. Kiedy malujesz z Vedic Art aktywuje się Twoja prawa półkula mózgowa, która jest naszym źródłem kreatywności. Budzisz swój potencjał, swoją boskość… To proces odkrywania samego siebie. Poprzez artystyczne tworzenie- tworzysz nie tylko własny obraz, ale doświadczasz pełnej wiedzy o sobie samym-wyrażasz swoje życie….

 

Vedic Art jest cudowną metodą nawiązania kontaktu z podświadomością i poszerzenia swojej świadomości. Sztuką kreowania i doświadczania bycia Mistrzem... To sposób na odnalezienie drogi do swego wnętrza, a tym samym przełamania schematów i barier, które wielokrotnie blokują nas przed pójściem naprzód (typu: nie umiem ,nie potrafię,to nie dla mnie, jeszcze nie teraz.,nie jestem jeszcze gotawa/y...)  Vedic Art wskazuje Ci drogę i daje klucze do drzwi, które Ty sam/a otwierasz…

To Twoja podróż.

Dla kogo?

Dla wszystkich.

Dla kobiet i dla mężczyzn.

Dla aktywnych zawodowo i dla tych którzy, z różnych powodów, tę aktywność zakończyli.

Dla przepracowanych i wypalonych zawodowo oraz wszystkich, którym zależy na tym by poczuć wolność, by zacząć żyć w zgodzie z samym sobą.

Korzyści

Po I stopniu masz dostęp do 17 słów – kluczy. To słowa-klucze, które Twoja podświadomość doskonale zna. Biorąc do ręki kredkę czy pędzel -pozwalając sobie na zanurzenie się w kolorach swoich emocji  nawiązujesz kontakt ze swoją   podświadomością. Tworząc obrazy –twoje dzieła - używając języka sztuki, które są obrazem pracy z Twoją podświadomością - wyciągasz na poziom świadomy swoje blokady, lęki, nie służące Ci już przekonania, które przekładają się na Twoje ograniczenia, blokady, które nie pozwalają Ci iść dalej i czerpać radości z życia- płynąć z nurtem obfitości.

Przechodząc proces Vedic Art – doświadczasz zmian, które będą owocować w twoim codziennym życiu -przechodzisz zmiany...Zmiany powodują uzdrowienia na różnych płaszczyznach życia. Często są to bardzo silne procesy. Dlatego warsztaty odbywają się w ciszy, z całkowitym poszanowaniem przestrzeni innych uczestników procesu.

 

Co ciekawe, początkowe ograniczenia wynikające z wprowadzania zasad ustępują totalnej wolności, kiedy sens siedemnastu słów kluczy zostanie całkowicie przyswojony, właściwie zrozumiany i przeżyty.

 

II stopień pozwala Ci wejść jeszcze głębiej w proces. Przechodzisz bowiem ponownie przez 17 zasad - słów kluczy, które tym razem mają „rozszerzony „kod dostępu“ do twojej podświadomości. Dostajesz więcej wskazówek, by jeszcze lepiej nawiązać kontakt ze Swoją podświadomością….

Dyplom I stopnia upoważnia Cię do podejścia do II stopnia -niekoniecznie u tego samego nauczyciela. Po  II stopniu możesz zrobić nauczycielski kurs i wtedy tez możesz prowadzić warsztaty...

Program szkolenia

Warsztaty Vedic Art - malarstwa intuicyjnego przebiegają w następujący sposób:

Podczas warsztatów wyrażamy się to, co jest w Nas, w naszym sercu, malujemy nasze życie, to, co kochamy, czego pragniemy, czego się boimy lub chcemy by odeszło. Inspiracją jest jedynie nasze wnętrze, a nie to, co widzimy. To jak malujemy i zachowujemy się podczas malowania pokazuje nam jak tworzymy swoje życie. Malując możemy praktykować nowy sposób zachowania, przekraczać ograniczenia, np. wziąć wielkie płótno i poczuć jak to jest marzyć i działać na wielką skalę.

 

Sprzęt malarski:

Należy zaopatrzyć się w następujące materiały malarskie:

- komplet farb akrylowych (różne kolory, lepiej większe farbki, chińskie są najtańsze koło 7 zl za 100ml),

- 9 podobrazi (to są płótna bawełniane naciągnięte na ramę, gotowe do malowania). Kupcie różnorodne rozmiary podobrazi

- Paleta, pędzle, papier, ołówek, klej, pojemnik na wodę, ubranie do pobrudzenia

- Różnorodne materiały do tworzenia faktur (np. brokaty ryż, piasek, kamyki, guziki, nitki.. i wszystko inne co przyjdzie wam do głowy)Na miejscu będę miała materiały ale takie awaryjne, gdyby coś się komuś pokończyło.

 

Na miejscu będą sztalugi. Będę też miała duże podobrazia i płótna.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 533 993 337 

Zapisy w Lublinie przez formularz zgłoszeniowy

Dokładne miejsce

siedziba Unlimited Group Polska oraz Unlimited Centrum Szkoleń

szkolenia Lublin ul. Lubartowska 36, lokal 9b, 2 piętro

Zdjęcia miejsca
Mapka google
W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 533 993 337
Jestem świadomy, że tylko wpłata na numer konta podany w mailu po dokonaniu rezerwacji daje mi gwarancję uczestnictwa.
*Wystawiamy także faktury VAT


Bądź z Nami w kontakcie
zapisz się na newsletter
Akceptuję regulamin
Nasze serwisy
Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2024 by Unlimited. Design & developement CreActive Team