Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Szkolenia
Rozwojowe

Szkolenia i kursy rozwojowe mają na celu Twój indywidualny, osobisty rozwój. Pomagają zrozumieć siebie i otaczającą rzeczywistość, motywują efektywnego do działania.

Kurs Oczyszczające Maski i Obfitości duchowo-materialnej


Szkolenie na żywo

Zbieramy grupę Miasto: Lublin

Trener: Veni Zofia Buczma

O szkoleniu: Kurs przybliżający do Zdrowia, Miłości, Pieniędzy, Udanych Relacji i wszystkiego, co człowiek uważa za istotne w swoim życiu. Jednym słowem Spełnienia w każdej sferz...
Inwestycja:
225 zł
195
Opis szkolenia

To kurs na bazie bezterminowego Kalendarza Obfitości, tzw.SELFA czyli JAŹNI zawierającego 14 Energetycznych Obrazów - Mandali namalowanych przez autorkę po 3 miesiącach Odżywiania Praną. Intencją Mandali malowanych w tym szczególnym stanie oczyszczenia i wysokich wibracji było przyciąganie Dobrobytu, Obfitości przejawiającej się pod postacią: Zdrowia, Miłości, Pieniędzy, Udanych Relacji i wszystkiego, co człowiek uważa za istotne w swoim życiu. Jednym słowem Spełnienia w każdej sferze życia. 

Self Obfitości - poprzez przywracanie harmonii pomiędzy Trzema Jaźniami – Świadomością, Podświadomością i Nadświadomością, daje możliwość oczyszczenia Ciała, Umysłu i Ducha z bieżących i bardzo dawnych zapisów dokonanych na poziomie komórkowym a dotyczących kwestii zdrowia, powodzenia materialnego, uczuciowego, zawodowego, życiowego…

Zawarte w Kalendarzu Mandale służą pozytywną energią intencji, kolorów i świętej geometrii,z miesiąca na miesiąc, rok w rok, z coraz to lepszymi efektami. Wystarczy, że Kalendarz wisi na ścianie a już działa na Podświadomość osoby, która nań zerka, pozwalając osobie tej łagodnie dostroić się do Pozytywnych Wibracji Wszechświata, a tym samym uzdrowić to, co dysharmonijne i przyciągnąć Wszystko co Najlepsze.

Jeśli jednak wiemy jak świadomie współpracować z zawartymi w SELFIE Mandalami i tekstami,według wskazówek z kursu i po oczyszczaniu z energetycznego balastu przeszłości, co będzie miało miejsce na kursie, można znacznie przyspieszyć dokonujące się w Życiu Pozytywne Zmiany i Spełnianie Marzeń.

Korzyści
  • Poznasz sposób na ekspresowy sposób na walkę ze stresem i lękami!
  • Będziesz mógł umiejętnie sprawdzać stan Swojej energii i zwiększać jej przepływ! A co za tym idzie, poprawisz Swoje zdrowie, samopoczucie, finanse i relacje między ludzkie!
  • Będziesz potrafił stworzyć dla Siebie solidnego fundamentu pod lepsze jakościowo Życie!

WZIĘCIE UDZIAŁU TO:

To rozwój duchowy połączony z umiejętnością radzenia sobie z codziennymi sprawami, płaceniem rachunków i uzyskiwaniem wszystkiego

  • CO trzeba!
  • KIEDY trzeba!
  • GDZIE trzeba!

To wspaniałe warsztaty pozwalające na korekty czy uzdrowienie tych sfer życia, które nie są jak byśmy chcieli. To ekspresowy sposób na stresy i lęki, obniżone poczucie własnej wartości, poczucie niemocy. To umiejętność sprawdzania stanu energii i zwiększania przepływu a co za tym idzie poprawa zdrowia, samopoczucia, finansów i relacji. To rozwój duchowy połączony z umiejętnością radzenia sobie z codziennymi sprawami, płaceniem rachunków i uzyskiwaniem wszystkiego co trzeba, kiedy trzeba, gdzie trzeba.

 

Program szkolenia

To sztuka łączenia Ducha z Materią.

Zaproponowane na kursie ćwiczenia, techniki oczyszczania czy doskonalenia siebie, medytacje, afirmacje i sposoby pracy z Podświadomością i Nadświadomością, mają pomóc zainteresowanym wznosić się na coraz to wyższe, doskonalsze poziomy Jestestwa z jednoczesnym doskonałym funkcjonowaniem w materii.

Dzięki temu, iż Kalendarz-SELF nie jest przypisany do żadnego, konkretnego roku, możemy rok w rok korzystać z niego, by wznosić się, po spirali miesięcy i przypisanych im ważnych zagadnień, ku coraz to wyższym poziomom Świadomości, porzucając lęki, destrukcyjne uczucia, negatywne przekonania, złe nawyki, słabości, uzależnienia, opór przed zmianą,bolesne zapisy i destrukcyjne wzorce z innych wcieleń, zapisane na poziomie komórkowym,oraz wszelkiego rodzaju iluzje Matrixu i ograniczenia. 

To tak jakby co roku, na te same życiowe tematy, patrzeć z innej perspektywy i z coraz to większym dystansem a jednocześnie ze zrozumieniem mechanizmów, które tworzyły życiowe przeszkody aż stracą rację bytu - pojawiania się. To rozumienie życiowych lekcji i kończenie z potrzebą ich bezustannego „przerabiania” (wyjście z błędnego koła).

Niech ten SELF będzie dla każdego niczym

SEJF…

P.S. Do SELFA dołączona jest również płyta CD z energetycznymi piosenkami

Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń 533-993-337 

Co VENI mowi o Sobie?

„Moje duchowe imię Veni, którego używam już od ponad 10ciu lat na co dzień, w działaniach duchowych i również jako pseudonimu artystycznego pochodzi od pełnego imienia Venisjana. To już 20 lat (a może dopiero…) jak zajmuję się terapiami naturalnymi niosąc pomoc osobom potrzebującym. Od lat kilkunastu prowadzę też kursy rozwoju osobistego oraz indywidualne sesje, na których osoby uwalniane są nie tylko od problemu, ale i od wzorca, który go przyciągał. To, co oferuję dotyczy poziomu Ciała, Umysłu i Duszy, bo tylko jako takie jest skuteczne. Najważniejsze w tym wszystkim jest podnoszenie poziomu Świadomości danej osoby i pokazanie jej, jak może żyć lepiej i nie przyciągać podobnych, dysharmonijnych stanów.”

Dokładne miejsce

siedziba Unlimited Group Polska oraz Unlimited Centrum Szkoleń

szkolenia Lublin ul. Lubartowska 36, lokal 9b, 2 piętro

Zdjęcia miejsca
Mapka google
W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 533 993 337
Jestem świadomy, że tylko wpłata na numer konta podany w mailu po dokonaniu rezerwacji daje mi gwarancję uczestnictwa.
*Wystawiamy także faktury VAT


Bądź z Nami w kontakcie
zapisz się na newsletter
Akceptuję regulamin
Nasze serwisy
Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2024 by Unlimited. Design & developement CreActive Team