Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Szkolenia
Rozwojowe

Szkolenia i kursy rozwojowe mają na celu Twój indywidualny, osobisty rozwój. Pomagają zrozumieć siebie i otaczającą rzeczywistość, motywują efektywnego do działania.

Kurs Metodą Silvy


Szkolenie na żywo

Zbieramy grupę Miasto: Lublin

Trener: Monika Sidor

O szkoleniu: Kurs Samokontroli umysłu metodą Silvy jest wykładany w 109 państwach, w 32 językach i ocenia się, że kurs podstawowy ukończyło ponad 12 milionów ludzi na świecie.  ...
Inwestycja:
490 zł
490
Opis szkolenia

Metodę Silvy spośród innych technik czy metod samokontroli umysłu wyróżnia to iż od samego początku jej powstania (rok 1944) opierała się na mocnych podstawach naukowych, że nasz mózg generuje impulsy elektryczne przetwarzane przez neurony z rożną częstotliwością. 

Jose Silva równolegle z wieloma innymi naukowcami badającymi ludzki mózg, odkrył, że głęboki relaks, koncentracja, procesy zdrowotne, wszelkie przejawy ludzkiej genialności związane są z obniżoną częstotliwością mózgu - przede wszystkim częstotliwością alfa. Na bazie tego odkrycia Jose Silva opracował zbiór technik służących do praktycznego wykorzystania nieskończonych możliwości ludzkiego mózgu, jakie otwierają się przed nami, gdy nasz mózg pracuje na częstotliwościach niższych niż beta.

Korzyści

Dzięki Kursowi samokontroli umysłu metodą Silvy zyskasz:

-pozytywne myślenie jako sposób na osiągnięcie satysfakcji życiowej 1. ogromny rozwój intuicji przy     podejmowaniu ważnych decyzji życiowych i biznesie

-redukcja napięć wewnętrznych i nadmiernego stresu

-poprawa pamięci i kontroli własnego zdrowia

-osiąganie lepszych wyników w szkole, na studiach, w pracy

Kurs z samokontroli metodą Silvy stwarza możliwość dokonania najpewniejszej inwestycji - zainwestowania w samego siebie. Zdarza się również bardzo często, że osoby, które nie mogą samemu wziąć udział w kursie wysyłają swoich najbliższych w ramach wsparcia i okazania zainteresowania. Kurs obejmuje pełne 3 dni szkolenia. Zajęcia maja formę pracy indywidualnej.

 

W cenie kursu Metodą Silvy każdy uczestnik otrzymuje:

-Dyplom ukończenia kursu stopnia podstawowego

-Legitymację upoważniającą do 90% zniżki przy ponownym uczestnictwie w kursach Metody Silvy

-PREZENT - abyś mógł sam trenować zdobyta wiedzę otrzymasz bezpłatnie „Podręcznik kursu podstawowego Metodą Silvy”, który zawiera wszystkie ćwiczenia i techniki poznawane podczas kursu.

Program szkolenia

Poruszane zagadnienia na Kursie Metodą Silvy: 

Kontrola stresu

Badania naukowe dowodzą, że stan rozluźnienia powoduje u ludzi wiele pozytywnych zamian fizjologicznych, takich jak lepsza przemiana materii, wzmocnienie systemu immunologicznego, eliminacja negatywnych efektów napięć. Na kursie poznasz techniki osiągania głębokich stanów rozluźnienia w przeciągu kilku sekund.

Poprawa Pamięci

Wielu neurologów twierdzi, że mamy absolutną pamięć. Poprawa pamięci i koncentracji jest sprawą łatwą, jeżeli nauczymy się używać naszych zdolności wytwarzania obrazów umysłowych, tzw. zdolności wizualizacji. Stosowanie zakładek pamięci pomaga efektywniej pracować, otrzymywać lepsze oceny na egzaminach, szkole i na studiach - niezależnie od wieku.

Podejmowanie Decyzji

Podejmowanie mądrych decyzji wymaga świadomości, że decyzje te oparte są na wystarczającej ilości informacji aby zapewnić ich pozytywny wynik końcowy. W czasie kursu nauczysz się korzystania z poziomów umysłu, które dadzą Ci możliwość skorzystania z informacji wynikającej zarówno z logicznej analizy faktów, jak i intuicji. Zwiększa to ogromnie prawdopodobieństwo podejmowania trafnych decyzji.

Intuicyjne rozwiązywanie problemów

Specjaliści uważają, że wyobraźnia i intuicja stanowią najwyższy poziom funkcjonowania umysłu ludzkiego. Na kursie nabędziesz umiejętność uzyskiwania subiektywnych poziomów umysłu jako źródła inspiracji i twórczych rozwiązań.

Kontrola snu i budzenia się

Nauczysz się selektywnej techniki zasypiania, bez użycia proszków, która pozwoli Ci na pozbycie się stanów bezsenności oraz wyeliminowania bezsennych nocy, również w sytuacjach podwyższonego napięcia. Nauczysz się również techniki budzenia się, kontroli senności oraz zmęczenia. Kontrola bólu głowy i wagi ciała.

Nauczysz się technik uzupełniających działanie lekarza pozwalające na kontrolowanie bólów głowy spowodowanych przez dzienne stresy i nawał problemów oraz migreny. Nauczysz się również regulować mechanizmy kontrolujące apetyt celem osiągnięcia pożądanej i zdrowej wagi ciała. Kontrola nawyków i samokontrola zdrowia.

Nauczysz się wykorzystywać procesy podświadome w celu pozbycia się niechcianych nawyków. Nauczysz się wykorzystywać pozytywny wpływ wyobrażeń i emocji na Twoje zdrowie.

 

Kursy Metodą Silvy zawsze odbywają się na przestrzeni trzech dni:

piątek od godz 9-19.30

sobota od godz 9-19.30

 niedziela od godziny 9-16/17 

Na kursie samokontroli umysłu przerabiane są wraz z prowadzącym techniki zawarte w podręczniku opracowanym specjalnie dla kursantów metody Silvy I stopnia, który to nowouczestniczący kursanci otrzymują na szkoleniu w cenie kursu.

 W czasie szkolenia przewidziane są przerwy kawowe 10 minutowe oraz przerwa obiadowa zazwyczaj w godzinach 13:30-15:00. Organizator przewiduje dostęp do barku kawowego jednakże nie pokrywa jego kosztów jak i kosztów wyżywienia w czasie przerwy obiadowej. 

Dokładne miejsce

siedziba Unlimited Group Polska oraz Unlimited Centrum Szkoleń

szkolenia Lublin ul. Lubartowska 36, lokal 9b, 2 piętro

Zdjęcia miejsca
Mapka google
W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 533 993 337
Jestem świadomy, że tylko wpłata na numer konta podany w mailu po dokonaniu rezerwacji daje mi gwarancję uczestnictwa.
*Wystawiamy także faktury VAT


Bądź z Nami w kontakcie
zapisz się na newsletter
Akceptuję regulamin
Nasze serwisy
Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2024 by Unlimited. Design & developement CreActive Team