Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Trenerzy

Poznaj naszych trenerów

Certyfikowany Trener, Certyfikowany Master of Time Line Terapy, Certyfikowany Master  Neuro-Linguistic Programming, Personal Coach, Energoterapeuta.

Wyszkolony przez nauczycieli światowej sławy takich jak;
Anthony Robbins, Skip Ross,Blair Singer, T.Harv Eker, Brian Tracy, Robert Riopel,Pir Vilayat Inayat Khan, Pir Zia, David Less …

Edukuje, inspiruje i pomaga ludziom obudzić własne możliwości i żyć spełnionym życiem pełnym pasji i pewności siebie, pomaga osiągnąć sukcesy życia osobistego i zawodowego oraz podnieść standard życia.

Od 15 lat zajmuje się rozwojem osobistym i duchowym, doskonaląc siebie i poszukując skutecznych metod pomagania innym w rozwiązywaniu przeszkód i wyzwań jakie stawia przed nami życie. 

Na autorskich  seminariach, szkoleniach i warsztatach budzi w ludziach możliwości i daje praktyczne, skuteczne narzędzia do pozytywnych zmian, motywacji i rozwoju osobistego.

Na coachingach indywidualnych pomaga odnaleźć prawdziwego i wolnego siebie,  jednocześnie szybko i skutecznie likwidując przeszkody, których sam nie możesz się pozbyć.

Do szybkich diametralnych zmian zwykła psychologia nie wystarczy, więc łączy nowoczesne techniki pracy nad umysłem, NLP, TLT, EFT,TH, Psychoanalizę, Psychoterapię, Energoterapię oraz techniki kreowania rzeczywistości.

Jego motto:

"Prawdziwe wykształcenie i wiedzę zdobywasz studiując na uniwersytecie życia, biorąc naukę z lekcji, którą ono ci przynosi. 
Doskonałymi nauczycielami są ludzie, którzy cię otaczają i niepowodzenia, po których trzeba się podnieść. Nie ma znaczenia ile razy upadasz ważne jest w jakim stylu się podnosisz"

 

Rozwód, całkowite bankructwo, kilkumiesięczna walka z intensywną depresją, poczucie beznadziejności i wrażenie, że ominęły go już wszystkie szanse, doświadczenie stanu samotnego, bezrobotnego, wręcz bezdomnego uczy gdzie są granice naszej wytrwałości. Rok czasu spania na podłodze w piwnicy bez ogrzewania, zero środków do życia, dodatkowo kilkaset tysięcy zł zadłużenia i brak jakichkolwiek perspektyw na zmianę, to doświadczenia które uczą. Dzisiaj ma wspaniałą rodzinę, bogaci się robiąc z pasją to co kocha, osiąga zamierzone cele i pomaga ludziom wyjść ze stanów bezsilności, apatii, depresji i żyć spełnionym, dynamicznym, radosnym życiem.

Uczy, że nie potrzeba lat bolesnych doświadczeń i wyciagania lekcji z nauki życia by stać się pewnym siebie, szczęśliwym człowiekiem sukcesu, wystarczy podąrzyć przetartymi ścieżkami przez pionierów którzy pokażą ci jak możesz osiągnąć wszystko i stać się wszystkim tym, do czego zostałeś stworzony, musisz tylko chcieć i wiedzieć jak… i tym chce, się z Tobą podzielić.


Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team