Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Trenerzy

Poznaj naszych trenerów

W swojej kilkunastoletniej karierze trenerskiej przeszkolił ponad 9000 osób. Jest twórcą znanych i cenionych na krajowym oraz międzynarodowym rynku seminariów: „Żyj i Bogać się” i „Kurs na Sukces” Jako jedna z nielicznych osób w Polsce posiada uprawnienia do prowadzenia warsztatów z wykorzystaniem metod przełamywania własnych barier: firewalking (chodzenie po rozżarzonych węglach), łamanie strzały szyją, glasswalking (spacer po szkle) i inne. Zapraszany jest także jako ekspert do programów telewizyjnych oraz radiowych.

Arkadiusz Bednarski skończył Wydział Zarządzania i Technologii Żywności Akademii Morskiej w Gdyni oraz Negocjacje i Mediacje w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Podczas wieloletniej kariery zawodowej współpracował z takimi firmami jak: Allianz, Winterthur, ING, BRE Bank, Unity Line, 5net. Posiada bogate doświadczenie z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, sprzedaży, marketingu oraz negocjacji. Uczestniczył w rozwoju polskiego rynku ubezpieczeń i funduszy emerytalnych, współtworząc jedną z największych agencji finansowo – ubezpieczeniowych w północno – wschodniej Polsce. W roku 2000 założył firmę szkoleniowo-doradczą Top Training, która przeszkoliła takie korporacje jak: Carrefour, Aegon, Thomson Reuters, Bank Zachodni WBK, Tchibo, czy UPS.

Arkadiusz Bednarski jest także autorem wielu publikacji prasowych oraz książkowych. Miały okazję współpracować z nim takie wydawnictwa jak m.in. JK, Sensus, One Press, KOS, czy Złote Myśli. Jego największym sukcesem w tej dziedzinie są dwa bestsellery „Mistrz Sprzedaży” oraz „Arcymistrz Sprzedaży”, a także unikatowe na skalę światową kompendium wiedzy o sprzedaży: „Biblia Sprzedaży”. Jest autorem i współautorem jedenastu książek:

 1. Skuteczna sprzedaż. Podręcznik działu sprzedaży i marketingu. C.H. Beck 2005
 2. Wywieranie wpływu na siebie. Aha 2007,
 3. Modelowanie przeznaczenia. Sensus 2008,
 4. Mistrz sprzedaży. Wydanie I. One Press 2009
 5. Arcymistrz sprzedaży. Wydanie I. One Press 2009,
 6. Władza be tyranii. One Press 2010
 7. Wywieranie wpływu na siebie. Wersja udoskonalona. Złote Myśli 2011
 8. Żyj i bogać się! Złote Myśli 2011
 9. Mistrz sprzedaży. Wydanie II rozszerzone One Press 2012
 10. Arcymistrz sprzedaży. Wydanie II rozszerzone . One Press 2012
 11. Metoda Silvy w Polsce. Prawdziwe historie absolwentów. KOS. 2013
 12. Biblia Sprzedaży. One Press. 2013
 13. 100 rad Mistrza Sprzedaży. One Press 2013
 14. Rozmowy z Mistrzem Sprzedaży. One Press. W druku
 15. Mistrz sprzedaży. Wydanie III rozszerzone One Press. W druku

W jego karierze trenerskiej ważną rolę odegrały dwa projekty. Jednym z nich była seria szkoleń odbywających się w Europie i w USA. Między innymi dzięki nim zdobył wiele konkretnych kompetencji, które przekazuje na wszystkich organizowanych przez siebie projektach. W 2010 roku jako jedna z trzech osób w Polsce ukończył europejską edycję warsztatów: Firewalking Instructor Training. To między innymi tam poznał wiele skutecznych metod na przełamywanie własnych ograniczeń, które wykorzystał na I edycji innowacyjnego projektu szkoleniowego „Trener Motywacyjny”. Arkadiusz posiada także specjalną licencję instruktora metody Silvy. Wraz ze swoim zespołem trenerskim tworzy i realizuje wiele programów szkoleniowych m.in. „Akademia Dynamicznego Życia”, Nieograniczony Umysł”, Mistrz Sprzedaży”.


Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team