Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Trenerzy

Poznaj naszych trenerów

Doktor nauk biologicznych (Instytut Genetyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, 1999r). Terapeutka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TMC). Absolwentka 4-letnich studiów Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (francusko-niemiecki Instytut Avicenna-Claude'a Diolosa i Matthiasa Hunecke 2005-2009).

Lubię mówić o sobie, że jestem polską zielarką. Uważam, że nie ma takiej choroby, na którą natura nie wymyśliłaby lekarstwa w postaci ziół. Ziołolecznictwo jest jedną z metod leczenia w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Duże znaczenie mają dla mnie zioła europejskie. Uczę, jak je rozpoznawać i jak z nich korzystać, jednocześnie nakłaniając do poszanowania natury.

W swojej praktyce stosuję też pijawki lekarskie (Hirudo Medicinalis). Certyfikat uzyskałam w Przedsiębiorstwie Wdrożeń i Zastosowań Biotechnologii i Inżynierii Genetycznej Bio-Gen. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Hirudoterapeutów.

Od dzieciństwa fascynowała mnie przyroda. Fascynacja ta miała dość szczególny charakter, gdyż najbardziej interesowało mnie „jak to działa?”. Przyroda pobudzała moją wyobraźnię, a ja za wszelką cenę chciałam odkryć jej tajemnice, dowiedzieć się, jakie mechanizmy sprawiają, że czuję zapach kwiatów, że słońce ogrzewa i opala moją skórę, że psikam, kiedy mam katar, że liście są zielone, a włosy mojej babci siwe. 

 


Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team