Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Trenerzy

Poznaj naszych trenerów

 

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie im. Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Psycholog biznesu, certyfikowany doradca zawodowy VCC, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, coach kariery w ramach autorskiego serwisu KreAktywne CV (www.cv.ca-team.pl). Prelegent licznych konferencji oraz wystąpień publicznych dla ponad 1000 uczestników. Wieloletni trener współpracujący na stałe z firmą UNLIMITED Group Polska – Centrum Szkoleń. Jako Coach i Trener przeprowadziła ponad 3000 godzin bezpośredniej pracy z ludźmi – zarówno grupowej jak i indywidualnej. Na co dzień właścicielka agencji interaktywnej CreActive Team (www.ca-team.pl), twórcy ogólnopolskich serwisów za zakresu Human Resources i IT. Z zespołem CreActive obsługuje firmy i klientów indywidualnych z różnych zakątków Świata.

 

Staram się odchodzić od tradycyjnej formy prowadzenia zajęć do formy warsztatowej jak w poza formalnym systemie kształcenia. Dążę do tego by prowadzone przeze mnie zajęcia i warsztaty były jak najbardziej praktyczne z możliwością zastosowania zdobytej wiedzy w życiu codziennym Dokładam wszelkich starań by uczestnik moich kursów i zajęć zapamiętał to, co będzie dla niego przydatne najbardziej w życiu codziennym. Opieram to na założeniu, że system selekcyjny informacji każdego człowieka jest ukształtowany przez uprzednie doświadczenia, zainteresowania oraz wiele innych zmiennych. Tłumaczy to zjawisko, że każdy najlepiej zapamiętuje te informacje, które bezpośrednio go dotyczą. Takie informacje możliwe do wykorzystania w przyszłych doświadczeniach są najbardziej cenne. Teoria zaś znajduje się w książkach po które łatwo sięgnąć osobom zainteresowanym. Nie można zapominać, że teoria którą się wykłada wynika z obserwacji świata zewnętrznego a dopiero jej implikacja stanowi rzeczywistą wartość dla człowieka.

 


Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team