Unlimited Group Poslka wersja polska Unlimited Group Poslka wersja angielska
Festiwal Smaku
Facebook Unlimited Group Polska Youtube Unlimited Group Polska Google Plus Unlimited Group Polska Unlimited Group Polska
Unlimited Centrum Szkoleń Telefon533 993 337
Unlimited Centrum Szkoleń E-mailbiuro@unlimitedgroup.pl
Trenerzy

Poznaj naszych trenerów

Jestem doświadczonym praktykiem rozwoju osobistego. Oferuję warsztaty oraz indywidualne konsultacje transformujące. Moim mottem przewodnim w pracy są słowa Dr Richarda Bartlett’a „Oczekuj nieoczekiwanego. Otwórz się na zmianę przekraczającą Twoje najśmielsze wyobrażenia”.

Z wykształcenia jestem filologiem angielskim, tłumaczem i wydawcą książek o tematyce duchowej: „Anielskie inspiracje”, „2012 i przyszłość Ziemi”, „Atlantyda. Poznaj tajemnice zaginionego lądu” autorstwa Diany Cooper. Od 8 lat prowadzę również warsztaty rozwoju osobistego i kreacji z Aniołami metodą wizualizacji i medytacji. Zgłębiałam tajniki medycyny naturalnej i chińskiej. Fascynują mnie możliwości ludzkiego umysłu oraz bezkresny potencjał Wszechświata.

 

Warsztaty prowadzę w przyjaznej atmosferze, dając uczestnikom wsparcie, zrozumienie i inspirację do procesu zmian. Sesje pytań i odpowiedzi, do których zachęcam, dają umiejętność innego spojrzenia na rzeczywistość. Dostrzegam w każdym człowieku geniusz, ideał i potęgę jego własnej mocy.

Kilkunastoletnia droga poszukiwań i doświadczeń oraz pragnienie zrozumienia sensu istnienia, doprowadziły mnie do praźródła, jakim są „prawa” fizyki kwantowej. Systematyczny i intuicyjny kontakt z polem informacyjnym potwierdził moją wiarę, że Wszechświat odwzorowuje nasze wzorce, przekonania i programy w postaci wszystkiego, czego doświadczamy.

Kontakt z polem informacyjnym fascynuje mnie, ponieważ jego efekty są widoczne natychmiast, a zmiany zachodzą we wszystkich aspektach życia.

Zapraszam wszystkich, którzy mówią „TAK” zmianie i chcą doświadczyć niezwykłych rezultatów.


Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team